New feature: female translation - MUST READ.
When User Action Detail Object
11 months ago None New source string Infinity Engine/Ascension - Czech
11 months ago None Resource update Infinity Engine/Ascension - Czech
11 months ago None Resource update Infinity Engine/Ascension - Czech
11 months ago None New source string Infinity Engine/Ascension - Czech
a year ago None Resource update Infinity Engine/Ascension - Czech
a year ago None New source string Infinity Engine/Ascension - Czech
a year ago None Committed changes Infinity Engine/Ascension - Czech
a year ago ALIENQuake Translation changed Infinity Engine/Ascension - Czech
Po událostech s Bhaalovými potomky, Rasaad yn Bashir odmítl nadále žít jako uprchlík. Protože se Alorgoth po jejich poslední bitvě začal skrývat, vrátil se zpět do Calimshanu, odhodlaný prokázat svou věrnost řádu Sluneční Duše. Nebyl však schopen přesvědčit hierarchii, že ve skutečnosti nikdy neopustil jejich učení a byl oficiálně vyhoštěn z řádu. Rasaad rozsudek odmítl, prohlásil se za nevinného a odmítl odejít. Příběhy říkají, že bojoval s více než stovkou mnichů Sluneční Duše, než podlehl jejich přesile. Haraan Sixscar mu sama zasadila poslední ránu. Po Rasaadově smrti byli všichni z přítomných šokováni, když si uvědomili, že ani jeden z jeho soupeřů nebyl zabit. Zůstal věrný učení Selune až do posledního dechu.
a year ago ALIENQuake Translation changed Infinity Engine/Ascension - Czech
S <CHARNAME> po jejím boku, se zdálo, že si Neera přeje najít nějakou stabilitu a možná se vrátí do Vysokém lesa. Ale brzy se ukázalo, že ani jeden z nich neměl zájem o klidný život, a i když byl Řád Osmi Holí zničen, zdaleka tím neskočili všechny machinace čarodějů z Thay. Za podpory <CHARNAME>, Neera použíla svou divokou magii, aby potopila tři Thayské otrokářské lodě u pobřeží Melvaunt. Město slavilo její hrdinské vítězství až do rána, a když <CHARNAME> vzbudil Neera byla pryč. Nenechala mu žádný dopis ani vzkaz. Ale on se jen usmál. Bez ohledu na to, kam jí její putování zavede, věděl, že se zase setkají.
a year ago ALIENQuake Translation changed Infinity Engine/Ascension - Czech
Během svého krátkého času s <CHARNAME>, dosáhl Balthazar nového osvícení. Pochopil, že bdělost musí být spojena se soucitem a spravedlnost s milosrdenstvím. Rozhodl se už nikdy neopakovat chyby své minulosti. Vrátil se do svého kláštera a vyhnal zbývající kriminální živly, takže oblast se opět stala bezpečnou pro nové osadníky a obchodníky. Jak plynuly roky, Amkethran se stal klenotem Tethyr, známý pro své kulturní bohatství a klid který nabízel. Balthazar sám byl zodpovědný za stvoření klášterní gardy, elitní skupiny paladinů a mnichů, kteří přísahali chránit obyčejné lidi před tyranií. Když byla jeho práce hotova, a on si získal respekt a lásku svého lidu, vydal se Balthazar na pouť do Svítící tvrze. Tam studoval skromné začátky <CHARNAME>, a vzdal díky za mír který mu jeho sourozenec přinesl.
Browse all translation changes

Customize download

Statistics

Percent Strings Words
Total 510 24521
Translated 14.1% 72 4004
Review 68.8% 351
Failing check 0.0% 0

Last activity

Last change Aug. 1, 2019, 1:15 p.m.
Last author ALIENQuake

Activity in last 30 days

Activity in last year